RÓWNOWAGA MA KLUCZOWE ZNACZENIE

W naszych działaniach skupiamy się również na znalezieniu dla Państwa prawdziwego miejsca relaksu i wytchnienia. W tym celu szukamy dla Państwa domów wakacyjnych w całej Polsce.

Badania pokazują, że Polska zajmuje jedno z ostatnich miejsc w Europie pod względem liczby posiadanych domów. Domy i działki rekreacyjne to wiele korzyści, które posiadamy prawie najmniej domów wakacyjnych w całej Europie.

CO SPRZEDAJEMY?

Działki Budowlane

Działki z pozwoleniem na budowę w atrakcyjnych lokalizacjach. Mogą Państwo sami zaprojektować swój idealny dom wakacyjny lub również zlecić jego wykonanie naszym specjalistom.

Działki rekreacyjne

Działki o specjalnych warunkach zabudowy określonych w MPZP. Ich przeznaczenie jest mniejsze niż działek budowlanych. Zdecydowanym atutem jest niższa cena.

Domy wakacyjne

Gotowe nieruchomości do odpoczynku. Już po zakupie możesz odpoczywać w swoim leżaku na działce, o której marzysz. Szybki odbiór i brak konieczności wykonywania budowy.

DLACZEGO WARTO?

BEZ OBSŁUGI

PROWIZJA

  • Przeprowadzenie transakcji kupna sprzedaży
  • Kompleksowe wspracie pry transakcji

POLECANE REGIONY

sprzedaż domów wakacyjnych

MAZURY

Jednym z często wybieranych regionów na nieruchomości wakacyjne są Mazury. Kraina pełna jezior z niesamowitymi zachodami słońca otoczona gęstymi lasami to idealne miejsce na odpoczynek. Dodając do tego szybką komunikację z centralnymi obszarami naszego kraju to doskonała alternatywa.

Doskonałe połączenie

Atrakcyjna cena gruntów

Bliskość wody i miejsc do uprawiania sportów wodnych

MORZE

Morze Bałtyckie to wyjątkowe miejsce , którego klimat jest obecny w każdej chwili. Uwielbiają Państwo długie spacery brzegiem Morza? altyk zwraca swoją uwagę. 

Doskonałe połączenie

Atrakcyjna cena gruntów

Regiony atrakcyjne pod inwestycję 

GÓRY

Niesamowite widoki? Bliskość wyciągów? To tutaj możesz poczuć prawdziwą zimę i podziwiać pasma górskie ze swojego tarasu. A po nartach możesz usiąść w fotelu, rozpalić w kominku, napić się herbaty i czytać swoją ulubioną książkę. 

Domki z prawdziwym klimatem

Widoki na góry

Regiony atrakcyjne pod inwestycję