Kilka słów o nas

WYMARZONY KWADRAT

Jesteśmy marką, która powstała z myślą o osobach, które sprzedają lub kupują nieruchomość. Naszym podstawowym założeniem jest KOMPLEKSOWE DZIAŁANIE. Działamy od A do Z, co oznacza, że poza doradztwem mieszkaniowym możesz z nami (oczywiście, nie musisz) załatwić wszystkie procedury kredytowe,  zaaranżować swoje wymarzone miejsce, a nawet dokonać odbioru technicznego.  Jesteśmy z Państwem od decyzji o zakupie mieszkania do wprowadzenia się.

Dodatkowo, nasz zespół tworzą osoby, którzy znają się w różnych dziedzinach. Sprawia to, że możemy doradzać NA WIELU PŁASZCZYZNACH. Wszystkie osoby, które nas reprezentują posiadają odpowiednie doświadczenie i zaświadczenia. Oznacza to, że mamy wiedzę i praktykę.  

logo firmy
pośrednik nieruchomości Michał Lisicki

Michał Lisicki

Właściciel - Pośrednik Nieruchomości
Przedsiębiorca i założyciel marki Wymarzony Kwadrat. W założeniach marki dąży do kompleksowej opieki nad klientem. Uwielbia północne dzielnice Warszawy ale oczywiście o każdej ma ogromną wiedzę. Przedstawia każdą nieruchomość bardzo dokładnie i pokazuje całą okolicę wraz z przyszłymi projektami i inwestycjami.
ekspert wymarzony kwadrat - Aneta Łukasiewicz

Aneta Łukasiewicz

Specjalista ds. mieszkań
Aneta od zawsze mieszkała po prawej stronie Wisły i z zainteresowaniem obserwuje jej ciągły rozwój. W swoich działaniach skupia się na pomocy w znalezieniu pierwszego mieszkania osobom młodym.
Żaneta Boryń

Żaneta Boryń

Architekt - Home Staging
W naszym zespole Żaneta pomaga i doradza naszym klientom w aranżacji mieszkania na różnych etapach. Przy wyborze zwraca uwagę na wielkość pomieszczeń i zaznaczone na planie łóżka i szafy. Zajmuje się również kompleksową aranżacją i projektem. Oznacza to, że po odebraniu mieszkania możecie oddać wszystko w jej ręce.

Paulina Kacperska

Finanse - Kredyty hipoteczne
Bezpłatne porównanie ofert, kalkulacje wszystkich banków w jednym miejscu, profesjonalna obsługa to tylko nieliczne z korzyści jakie oferuje swoim klientom. Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, pozwala mi w pełni dopasować kredyt do potrzeb moich klientów. Moje wsparcie w złożonym procesie kredytowym zapewni Ci bezpieczeństwo oraz sukces w finansowaniu wymarzonej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu.