Kilka słów o nas

WYMARZONY KWADRAT

Jesteśmy marką, która powstała z myślą o osobach, które sprzedają lub kupują nieruchomość. Naszym podstawowym założeniem jest KOMPLEKSOWE DZIAŁANIE. Działamy od A do Z, co oznacza, że poza doradztwem mieszkaniowym możesz z nami (oczywiście, nie musisz) załatwić wszystkie procedury kredytowe,  zaaranżować swoje wymarzone miejsce, a nawet dokonać odbioru technicznego.  Jesteśmy z Państwem od decyzji o zakupie mieszkania do wprowadzenia się.

Dodatkowo, nasz zespół tworzą osoby, którzy znają się w różnych dziedzinach. Sprawia to, że możemy doradzać NA WIELU PŁASZCZYZNACH. Wszystkie osoby, które nas reprezentują posiadają odpowiednie doświadczenie i zaświadczenia. Oznacza to, że mamy wiedzę i praktykę.  

agent nieruchomości Michał Lisicki

Michał Lisicki

Właściciel - Pośrednik Nieruchomości
Przedsiębiorca i założyciel marki Wymarzony Kwadrat. W założeniach marki dąży do kompleksowej opieki nad klientem. Uwielbia północne dzielnice Warszawy ale oczywiście o każdej ma ogromną wiedzę. Przedstawia każdą nieruchomość bardzo dokładnie i pokazuje całą okolicę wraz z przyszłymi projektami i inwestycjami.

Sylwia Sobczak

Specjalista ds. mieszkań
Sylwia od zawsze mieszkała po prawej stronie Wisły i z zainteresowaniem obserwuje jej ciągły rozwój. W swoich działaniach skupia się na sprzedaży mieszkań oraz domów. Działa na rynku pierwotnym oraz wtórnym,

Paulina Kacperska

Finanse - Kredyty hipoteczne
Bezpłatne porównanie ofert, kalkulacje wszystkich banków w jednym miejscu, profesjonalna obsługa to tylko nieliczne z korzyści jakie oferuje swoim klientom. Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, pozwala mi w pełni dopasować kredyt do potrzeb moich klientów. Moje wsparcie w złożonym procesie kredytowym zapewni Ci bezpieczeństwo oraz sukces w finansowaniu wymarzonej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu.
Eliza Jabłońska projektant wnętrz

Eliza Karmeli Jabłońska

Architekt wnętrz
Wierzę, że podstawą dobrego projektu jest dobra komunikacja. W pracy architekta najbardziej cenię sobie stawianie czoła realizacyjnym wyzwaniom, wyszukiwanie ciekawych rozwiązań materiałowych, a ponad wszystko zadowolenie Klienta z efektów współpracy.