PROCES SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Naszym celem jest być z Państwem od zgłoszenia nieruchomości do finalizacji jego sprzedaży. Szereg działań, które wykonujemy lub zalecamy Państwu sprawia, że cena nieruchomości znacząco się zwiększa i sprawia, że otrzymują Państwo korzystną dla siebie ofertę. Nasi pracownicy znają się na Home Stagingu, czyli usłudze polegającej na kompleksowym przygotowaniu mieszkania lub domu do sprzedaży.

Cały proces sprzedaży różni się od rodzaju nieruchomości (zwykle około 3 – 4 miesięce zajmuje sprzedaż mieszkań. Domy i działki wymagają więcej czasu). Naszą praktyką jest również ustalenie z Państwem priorytetu sprzedaży. Zawsze dbamy o to, aby sprzedać nieruchomość w dobrych warunkach cenowych.

W trakcie naszej współpracy wysyłamy Państwu raporty na temat zainteresowania ogłoszeniem i nieruchomością. Dbamy o wspieranie Państwa w każdym procesie, a zwłaszcza przy jednoczesnej sprzedaży i kupnie innego mieszkania.

WYŁĄCZNOŚĆ

Wyłączność agencji pozwala na solidne przygotowanie
ogłoszenia. To również pewność, że wspólnie wybierzemy
najkorzystniejszą ofertę kupna.

Szeroka baza

Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości, z którymi
wymieniamy się ofertami. Zapewnia to szybsze znalezienie
klienta, a dla Państwa szybszą sprzedaż.

Jedna strona

Zawsze reprezentujemy jedną stronę transakcji. Chcemy w
najlepszy sposób reprezentować Państwa interesy i nigdy
nie łączymy kupującego ze sprzedającym.

Dzień otwarty

Każda sprzedaż to również dzień otwarty. Podczas tego dnia przygotowujemy mieszkanie i pokazujemy je klientom oraz pośrednikom na rynku nieruchomości, aby również mogli pokazywać je swoim klientom.

Inwestorzy

Posiadamy dużą bazę inwestorów, którzy zawsze mogą
być zainteresowani inwestycyjnym nabyciem nieruchomości.

Wsparcie klienta

Pomimo reprezentowania tylko jednej strony wspieramy Państwa klientów w uzyskaniu kredytu hipotecznego, gwarantujemy zniżki u notariusza i wiele innych, co sprawia, że zwiększa to konkurencyjność Państwa oferty.

CO SPRZEDAJEMY?

Mieszkania

Podstawową nieruchomością, którą sprzedajemy są mieszkania. W naszej działalności sprzedawaliśmy już wiele różnego rodzaju mieszkań - lofty, apartamentowce i wiele innych.

Domy

Bliźniaki, szeregowce, a może domy wolnostojące? Niezależnie, co Państwo sprzedają, Wymarzony Kwadrat pomoże. Dom to realizacja marzeń!

Działki

Sprzedaż działek to zapewnienie wszystkich formalności. Chcą Państwo sprzedać działkę budowlaną lub rolną? Dbamy o każdy szczegół. Znajomość MPZP lub wydanych warunków zabudowy to dla nas podstawa.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI - KROK po KROKU

BAZA KONTAKTÓW – SPRZEDAŻ BEZ PUBLIKACJI

Dla zachowania Państwa prywatności jesteśmy w stanie sprzedawać nieruchomości bez ich publikacji w internecie. Dzięki uczestnictwu w systemie MLS oraz przynależności do stowarzyszeń (np. WSPON ) łatwiej nam oferować nieruchomość większej liczbie pośredników, którzy mają potencjalnych klientów. Jest to niezwykle skuteczne narzędzie przy sprzedaży nieruchomości PREMIUM.

DOBRZE DOPASOWANA OFERTA

Posiadamy 3 pakiety, które są dopasowane do oczekiwań każdego z klientów. Na Państwa życzenie możemy modyfikować pakiety o dodatkowe rozwiązania. Na pierwszym spotkaniu informacyjnym przedstawiamy Państwu założenia każdego z pakietów.

SPRAWDZONY, SOLIDNY ZESPÓŁ

W całym procesie do Państwa dyspozycji jest cały nasz zespół ekspertów: Pośrednik, fotograf, specjalista ds. ogłoszeń, rzeczoznawca majątkowy. Wspieramy rownież kupujących i oferujemy im usługi doradcy kredytowego, architekta. Wszyscy nasi pośrednicy są odpowiednio przygotowani do reprezentowania Państwa i są licencjonowanymi pośrednikami PFRN.

SZEREG PROFESJONALNYCH USŁUG 

Na Państwa życzenie wykonujemy wirtualne spacery, zdjęcia z drona oraz filmy promocyjne o nieruchomości. Dużym zainteresowaniem cieszy się również organizacja dnia otwartego.

NEGOCJUJEMY – WYNAGRODZENIE OD EFEKTÓW

W każdej z naszych ofert reprezentujemy tylko jedną stronę transakcji, co sprawia, że możemy reprezentować Państwa w negocjacjach. Często proponujemy Państwu rozliczenie, które zależne jest od ostatecznej kwoty transakcji. Więcej szczegółów możemy zdradzić na spotkaniu.

DODATKOWE USŁUGI

W ofercie mamy 3 pakiety, które dopasowane są do Państwa oczekiwań.

Umowa Otwarta

1,8% brutto

  • Umowa bez zasad wyłączności
  • Sesja zdjęciowa
  • Publikacja na 5 portalach
  • Wsparcie w całym procesie sprzedaży

PAKIET TO TYLKO PROPOZYCJA

PRZEKONAJ SIĘ SAM! JAK SPRZEDAJEMY I CO ROBIMY?!