3 PAKIETY – DOPASOWANE DLA KAŻDEGO

W naszej ofercie znajdą Państwo 3 pakiety, z których każdy jest dopasowany do oczekiwań każdego klienta. W zależności od priorytetu i ceny sprzedaży nieruchomości oferujemy Państwu odpowiedni pakiet.

✓ Pakiet PARTER

Nie śpieszy Ci się ze sprzedażą nieruchomości? Chcesz wykonać tylko podstawowe działania. To świetny pakiet, który kosztuje tylko 0,9% + VAT od wartości nieruchomości.

✓ Pakiet PIĘTRO

Optymalny pakiet, który jest najczęściej wybierany przez naszych klientów. Z tym pakietem zawsze dbamy o to, aby nieruchomość została sprzedana w dobrym czasie.
Nasza stawka: 1,8% + VAT

✓ Pakiet PODDASZE

Rozbudowany pakiet, dedykowany do ekskluzywnych i drogich nieruchomości lub takich, które muszą zostać sprzedane w bardzo szybkim czasie. Pakiet zawiera pełną opiekę naszego specjalisty i redukuje poświęcony przez klienta czas na sprzedaż do minimum.
Stawka:2,7% +VAT

KAŻDY NASZ PAKIET TO KONKRETNE DZIAŁANIA

PRZEKONAJ SIĘ SAM ! CO I JAK TO ROBIMY?!

PROCES SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Naszym celem jest być z Państwem od zgłoszenia nieruchomości do finalizacji jego sprzedaży. Szereg działań, które wykonujemy lub zalecamy Państwu sprawia, że cena nieruchomości znacząco się zwiększa i sprawia, że otrzymują Państwo korzystną dla siebie ofertę. Nasi pracownicy znają się na Home Stagingu, czyli usłudze polegającej na kompleksowym przygotowaniu mieszkania lub domu do sprzedaży.

Cały proces sprzedaży trwa zwykle do 4 miesięcy. Oczywiście, termin ten różni się znacząco w zależności od zainteresowania daną nieruchomością i danej ceny. Naszą praktyką jest również zapytanie o priorytet sprzedaży. PAMIĘTAJ! Niższa cena to szybsza sprzedaż. Wyższa cena to późniejsza sprzedasz.  Zawsze dbamy o to, aby sprzedać szybko i w dobrych warunkach cenowych.

W trakcie naszej współpracy wysyłamy Państwu raporty na temat zainteresowania ogłoszeniem i nieruchomością. Dbamy o wspieranie Państwa w każdym procesie, a zwłaszcza przy jednoczesnej sprzedaży i kupnie innego mieszkania.

m2
100
METRY KWADRATOWE
12
MIESIĘCY DO SPRZEDAŻY
1
LAT NA RYNKU

DODATKOWE USŁUGI

WIRTUALNY SPACER

SPRAWDŹ

HOME STAGING

SPRAWDŹ

Liczba metrów

m2

SESJA ZDJĘCIOWA

SPRAWDŹ

SPRAWDZENIE HISTORII

SPRAWDŹ