SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI PÓŁNOCNO-ZACHODNIA WARSZAWA

Zajmiemy się kompleksowo sprzedażą Państwa nieruchomości. Posiadasz mieszkanie, dom lub działkę na sprzedaż? Agenci nieruchomości Wymarzony Kwadrat szybko i skutecznie znajdą dla Ciebie nowego nabywcę.

agencja nieruchomości bielany

Szybka sprzedaż mieszkań i domów

Naszym celem jest być z Państwem od zgłoszenia nieruchomości do finalizacji jego sprzedaży. Szereg działań, które wykonujemy lub zalecamy Państwu sprawia, że cena nieruchomości znacząco się zwiększa i sprawia, że otrzymują Państwo korzystną dla siebie ofertę. Nasi pracownicy znają się na Home Stagingu, czyli usłudze polegającej na kompleksowym przygotowaniu mieszkania lub domu do sprzedaży.

Cały proces sprzedaży różni się od rodzaju nieruchomości (zwykle około 3 – 4 miesięce zajmuje sprzedaż mieszkań. Domy i działki wymagają więcej czasu). Naszą praktyką jest również ustalenie z Państwem priorytetu sprzedaży. Zawsze dbamy o to, aby sprzedać nieruchomość w dobrych warunkach cenowych.

W trakcie naszej współpracy wysyłamy Państwu raporty na temat zainteresowania ogłoszeniem i nieruchomością. Dbamy o wspieranie Państwa w każdym procesie, a zwłaszcza przy jednoczesnej sprzedaży i kupnie innego mieszkania.

 

WSPÓŁPRACA OPARTA O
ELASTYCZNE MODELE WYNAGRODZENIA

POMAGAMY KOMPLEKSOWO
OD SESJI ZDJĘCIOWEJ, PRZEZ UMOWĘ DO OTRZYMANIA ZAPŁATY I PRZEKAZANIA LOKALUDLA NAS KAŻDA NIERUCHOMOŚĆ TO NOWA HISTORIA
DBAMY O INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO Z PAŃSTWA


DZIAŁAMY W OPARCIU O SPRAWDZONE
STRATEGIE SPRZEDAŻOWE

PRZYGOTOWUJEMY  WYSOKIEJ JAKOŚCI
MATERIAŁY PROMOCYJNE 

ZAWSZE REPREZENTUJEMY
JEDNĄ STRONĘ TRANSKACJI

WSZYSCY NASI POŚREDNICY SĄ
DOŚWIADCZONYMI i LICENCJONOWANYMI EKSPERTAMI NA RYNKU

ZADBAMY O JAKOŚĆ ZDJĘĆ
Podstawą dobrze przygotowanego ogłoszenia jest sesja. Na portalach ogłoszeniowych dbamy o jakość zdjęć, aby przykuwały one uwagę poterncjalnie zainteresowanych.
CZUWAMY NAD CAŁYM PROCESEM
Nasz doradca kredytowy może dokładnie sprawdzić zdolność kredytową nabywców Państwa nieruchomości
WYSTYLIZUJEMY POD NABYWCÓW
Dobra stylizacja mieszkania to przede wszystkim piękny wystój. Nasz home stager zwróci uwagę na każdy najmniejszy aspekt estetyczny.
SPRAWNA PRZEPROWADZKA
Wiemy, jak stresujące potrafią być przeprowadzki i późniejsze przekazania lokalu. W tym celu nasza firma świadczy również usługi przeprowadzkowe.
PRZYGOTOWANIE TO PODSTAWA
Zdecydowane ułatwienie i oszczędność czasu. Firma sprzątająca zajmuje się również decluttering (odgruzowywaniem różnych niepotrzebnych bibelotów np. z mieszkań ze spadku).
PLANUJEMY KAŻDY KROK
Nowoczesne i nieszablonowe formy promocji sprawiają, że docieramy z ogłoszeniem do odpowiednich osób. Nasz marketingowiec pomaga nam w planowaniu i ustaleniu form działania.
sprzedaż mieszkań

Doskonałą formą prezentacji nieruchomości jest również wirtualny spacer, który pozwala użytkownikowi na zwiedzanie każdego zakątku mieszkania lub domu. Jako Wymarzony Kwadrat wykorzystujemy wirtualne spacery do prezentacji online dla osób, które nie mogą przyjechać na tradycyjną prezentację.

W przypadku wielu nieruchomości tworzymy przykuwające uwagę filmy promocyjne. Najczęściej tworzymy materiały trwające 1-2 minuty, co pozwala na przedstawienie najsilniejszych atutów danej nieruchomości Więcej naszych filmów znajdą Państwo na naszym kanale

Jedną z najbardziej efektywnych form promocji i sprzedaży nieruchomości są dni otwarte. Zapraszamy na nie naszych klientów oraz zaprzyjaźnione i współpracujące agencje nieruchomości. Podczas każdego z takich wydarzeń oferujemy poczęstunek, spotkanie z doradcą kredytowym i architektem wnętrz. To wyjątkowy dzień, aby na spokojnie zobaczyć nieruchomość w pełnym wydaniu.

Sprzedając działki lub domy jednorodzinne zależy nam na pokazaniu budynku z lotu ptaka. Ważna jest również okolica danej nieruchomości. W tym celu wykonujemy loty dronem i rónież z wysokości wykonujemy zdjęcia sprzedawanej nieruchomości.

Do sprzedaży każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie. W tym celu tworzymy indywidualne strategie sprzedaży. W naszym zespole posiadamy grafika, człowieka od stron internetowych oraz specjalistę od marketingu, którzy wspólnie z pośrednikiem tworzą plan sprzedaży.

SPRZEDAJEMY RÓWNIEŻ OFF-MARKET

Nasi agenci nieruchomości są członkami WSPON - Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz PFRN - Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przynależność do tych organizacji  sprawia, że znamy wielu aktywnie działających agentów nieruchomości i możemy wymieniać się z nimi ofertami.

Należymy również do MLSu - Systemu Współpracy Pośredników, który w przypadku zawarcia umów na wyłączność pozwala na szerszą współpracę z innymi agencjami nieruchomości. Pozwala to również na skuteczniejszą promocję Państwa ogłoszenia w zamkniętej sieci współpracy. To wszystko sprawia, że możemy sprzedać Państwa nieruchomość bez wprowadzania jej na rynek.