Mieszkania obok metra - zamieszkaj na Bemowie

Nasze biuro nieruchomości również prężnie działa na terenie Bemowa. Dlaczego? ... Bo to prężnie rozwijająca się dzielnica Warszawy. To tutaj można kupić mieszkanie tuż obok metra na Chrzanowie i w okolicy ulicy Lazurowej lub dom na wyjątkowo klimatycznym Boernerowie w sąsiedztwie lasów. Wszystko to uzupełniają Jelonki, Bemowo Lotnisko oraz Fort Bema. Poznaj Bemowo i przekonaj się, że warto nabyć tutaj nieruchomość!

To tutaj działamy najwięcej!

Z pewnością nasi pośrednicy pomogą szybko sprzedać mieszkanie na terenie tej nowoczesnej dzielnicy Warszawy. Możemy również znaleźć odpowiednią inwestycję z rynku pierwotnego (deweloperzy szczególnie cenią sobie okolice ulic Batalionów Chłopskich oraz Szeligowskiej - to tutaj na Bemowie powstaje najwięcej mieszkań od deweloperów) lub odpowiednie mieszkanie z rynku wtórnego (jednym z bardziej cenionych osiedli na Bemowie jest Osiedle Leśne - jego atutem jest prywatny las oraz bliskość do Fortu Bema, które jest idealnym miejscem dla aktywnych).

Innym dobrym rozwiązaniem na przyszłość jest zakup mieszkania przy planowanych stacjach metra - Lazurowa, Chrzanów lub Karolin. Będą to świetnie skomunikowane obszary, a dojazd do ścisłego centrum zajmie około 20 minut.

Zamieszkaj blisko metra
na rozwijającym się Bemowie


Nowa inwestycja na Bemowie

Typ: mieszkanie
Lokalizacja: Warszawa Bemowo , Marynin
Powierzchnia: 69.91m2
Cena: 1045762 zł( 14959 zł / m2)
Najciekawsze miejsca bemowa

Gdzie warto kupić nieruchomość na Bemowie?

Na to pytanie odpowiedzi jest kilka. Naszym zdaniem wszystko zależy od budżetu przeznaczonego na nabycie nieruchomości oraz sytuacji rodzinnej. Poniżej prezentujemy kilka naszym zdaniem ciekawych obszarów na terenie Bemowa.

Chrzanów

To zdecydowanie jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów na terenie całej Warszawy! Powstające metro, bliskość do obwodnicy oraz mnogość lokali usługowych przekonują wiele osób do zakupu mieszkania właśnie w tej okolicy. Obszary Chrzanowa rozwijają się od ulicy Lazurowej (najwięcej supermarketów i usług) i rozrastają się w stronę trasy S8.Tu również dominują inwestycje z rynku pierwotnego.

Okolice lotniska na Bemowie

Zupełnie innym przykładem są okolice ulic Piastów i Żołnierzy Wyklętych. Tutaj znajduje się wiele mieszkań z lat 90. Atutem okolicy są pobliskie parki i lasy. Część z nich posiada również okrągły kształt, co zwiększa prywatność mieszkańców oraz gwarantuje odpowiednie nasłonecznienie.

Boernerowo - klimatycznie i blisko lasu

Kolejnym naprawdę interesującym obszarem na Bemowie jest Boernerowo. Dominują tu domy jednorodzinnej w ścisłej zabudowie. Atutem regionu jest dobre połączenie do metra - tramwaj oraz bliskość lasów. Boernerowo to zdecydowanie klimatyczne miejsce - idealne na zakup nieruchomości blisko Warszawy.