Bliźniak, segment lub dom wolnostojący pod Warszawą


Cenisz sobie duże przestrzenie, które gwarantują domy jednorodzinne? Marzy Ci się wymarzony dom z ogródkiem? A może chcesz kupić segment lub bliźniaka od dewelopera? Kup dom pod Warszawą - Wymarzony Kwadrat posiada szeroką bazę domów jednorodzinnych: od segmentów, przez bliźniaki do dużych domów wolnostojących (np. rezydencje lub kamienice).

Każda z poniższych ofert nieruchomości to wyjątkowa oferta domu, który może spełnić Twoje oczekiwania. Nasi pośrednicy kompleksowo pomogą w zakupie domu lub pomogą znaleźć inną ofertę z rynku pierwotnego lub wtórnego. Bez wątpienia nasi pośrednicy pomogą Ci znaleźć wymarzony dom na północ od Warszawy. Łomianki to miejsce, gdzie zaczynaliśmy przygodę z nieruchomościami, więc tutaj możemy pochwalić się długą listą ofert.

Osiedle ekskluzywnych domów na Wilanowie

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Warszawa Wilanów
 Powierzchnia: 294 m²
 Cena: 6 650 000 zł

Opacz Kolonia to dobra lokalizacja

 Nieruchomość: dom (bliźniak)
 Lokalizacja: Opacz-Kolonia
 Powierzchnia: 162 m²
 Cena: 1 200 000 zł

Prestiżowy dom na Zawadach

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Warszawa Wilanów
 Powierzchnia: 216 m²
 Cena: 2 299 000 zł

Zamieszkaj w spokojnej okolicy, blisko lasu

 Nieruchomość: dom (segment skrajny)
 Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
 Powierzchnia: 109 m²
 Cena: 880 000 zł

Nieruchomość na kwatery pracownicze

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Pruszków
 Powierzchnia: 400 m²
 Cena: 1 649 000 zł

Do sprzedaży dom na Boernerowie (Stare Bemowo)

 Nieruchomość: dom (bliźniak)
 Lokalizacja: Warszawa Bemowo Boernerowo
 Powierzchnia: 168 m²
 Cena: 1 995 000 zł

Dom w Łomiankach- Gotowy do zamieszkania!

 Nieruchomość: dom (bliźniak)
 Lokalizacja: Łomianki
 Powierzchnia: 300 m²
 Cena: 3 300 000 zł

Bliźniak 172 m2 p.u.

 Nieruchomość: dom (bliźniak)
 Lokalizacja: Łomianki
 Powierzchnia: 225 m²
 Cena: 795 000 zł

Na sprzedaż bliźniak w Łazach

 Nieruchomość: dom (bliźniak)
 Lokalizacja: Łazy
 Powierzchnia: 179 m²
 Cena: 990 000 zł

Zadbany dom, wykończony ze smakiem

 Nieruchomość: dom (bliźniak)
 Lokalizacja: Łomianki Dolne
 Powierzchnia: 182 m²
 Cena: 1 690 000 zł

Wygodny dom w środku lasu

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Stare Babice
 Powierzchnia: 504 m²
 Cena: 4 500 000 zł

DOM Z WIELKIM POTENCJAŁEM W UROKLIWYM JÓZEFOWIE

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Józefów
 Powierzchnia: 469 m²
 Cena: 2 250 000 zł

Przestronny, rodzinny dom w Dąbrowie Leśnej

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Łomianki Dąbrowa Leśna
 Powierzchnia: 495 m²
 Cena: 3 940 000 zł

Dom wolnostojący w Dąbrowie

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Łomianki
 Powierzchnia: 346 m²
 Cena: 1 290 000 zł

Nowoczesna willa tuż obok Kampinosu

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Izabelin
 Powierzchnia: 513 m²
 Cena: 5 990 000 zł
Domy jednorodzinne pod Warszawą

Jakie domy w sprzedaży?

Domy wolnostojące
To podobno marzenie wszystkich tych, którzy mieszkali w mieszkaniach. Najbardziej komfortowe z uwagi na brak sąsiadów za ścianą, często położone na działkach z dużym ogrodem. Najwięcej ofert w naszym obszarze działania to domy w Izabelinie, Laskach, na Dąbrowie oraz w Łomiankach.
Twój wymarzony dom położony przy samym lesie? Teraz możesz mieć taki kwadrat!

Bliźniaki i domy dwulokalowe
To złoty środek między domami wolnostojącymi i segmentami. W naszym rejonie najwięcej bliźniaków powstaje w Łomiankach Dolnych oraz Kiełpinie. Jest tam dużo gruntów budowlanych, co pozwala w tamtych okolicach kupić bliźniaka od dewelopera. Zakup nieruchomości we wskazanych obszarach może być strzałem w dziesiątkę, ponieważ powstająca infrastruktura może za kilka lat zwiększyć wartość nieruchomości

Szeregowce
Potrzebujesz przestrzeni a nie zależy Ci na wielkości ogródka? Szeregowce będą właśnie dla Ciebie! Jest to świetne połączenie tanich domów pod Warszawą z ilością kupowanych metrów kwadratowych. Zastanów się tylko, czy potrzebujesz segment skrajny czy środkowy. Zwykle segmenty skrajne posiadają większy ogródek i kosztują więcej.

Domy z funkcją usługową
Potrzebujesz prowadzić biznes blisko domu? Potrzebujesz większej przestrzeni garażowej? W Łomiankach i okolicach zlokalizowanych jest wiele tego rodzaju domów, które spełniają funkcje mieszkalne i usługowe lub przemysłowe. Są to najczęściej domy z rynku wtórnego, które były zaprojektowane przez architekta na określone oczekiwania sprzedającego. Znajdując określonego najemcę są również atrakcyjne inwestycyjnie.


Wskazówki przy zakupie domu

Przed zakupem domu należy sprawdzić całą dokumentację. Zwróć uwagę na pozwolenie na budowę, które będzie wydane dla wszystkich domów za wyjątkiem tych bez pozwolenia na budowę lub tych na zgłoszenie. Również pozwolenie na użytkowanie nie będzie wydawane w każdym przypadku. Ważnym aspektem jest fakt, że księga wieczysta prowadzona jest dla działki (w większości przypadków domy nie będą posiadały księgi wieczystej). Warto również zapoznać się z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego lub wydanymi dla działki warunkami zabudowy.

Oczywiście, lista najczęściej wymaganych dokumentów do sprzedaży domu przy umowie sprzedaży jest długa. Pełna lista dokumentów zależy od rodzaju nabywanego domu. Nowością od kwietnia 2023 jest fakt, że do obowiązków sprzedającego nieruchomość do umowy końcowej należy dostarczenie świadectwa charakterystyki energetycznej budynku. Można w niej znaleźć wiele cennych informacji.

Kupującym nieruchomość z Wymarzony Kwadrat pomożemy w całym procesie zakupu, a nasi agenci będą na bieżąco wspierać Państwa przy zakupie wymarzonego domu.

Domy od dewelopera

Szukasz domu do miliona złotych? Chcesz we własnym stylu zaaranżować swoją przestrzeń? Współpracujemy z wieloma deweloperami z rynku pierwotnego. Pomożemy znaleźć wymarzony dom i nie pobierzemy od Państwa naszego wynagrodzenia (otrzymujemy je od dewelopera).

Dodatkowo, otrzymasz CAŁKOWICIE ZA DARMO KONSULTACJĘ Z ARCHITEKTEM.


Agencja nieruchomości od sprzedaży i zakupu domów

Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług i zawsze reprezentujemy jedną stronę transakcji. Nasi pośrednicy to osoby z doświadczeniem, specjalizujący się w obszarach północno-zachodniej Warszawy. Jeśli szukasz domu lub działki od Grodziska, przez Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Izabelin, Laski lub Łomianki to wiedz, że dobrze trafiłeś.

Jakie domy jednorodzinne polecamy?

 • Segmenty i bliźniaki blisko kolei SKM w Pruszkowie, Grodzisku, Ożarowie Mazowieckim – nieruchomości położone w tej okolicy umożliwiają szybki dojazd do centrum i są jednocześnie położone w rozwijających się miejscowościach, gdzie przyszli mieszkańcy mają dostęp do najpotrzebniejszych usług. Inną istotną zaletą jest również bliskość autostrady A2 oraz obwodnicy Warszawy, która umożliwi nam szybki dojazd do każdej z części stolicy.

 • Domy z rynku pierwotnego w Łomiankach Dolnych oraz Kiełpinie – w spokojnej okolicy z wieloma miejscami do spacerowania. Chcesz przejść się nad Wisłę? A może wolisz odpoczynek i relaks w parku? To wszystko gwarantują Łomianki. Znajduje się tutaj również wiele restauracji i miejsc do wspólnego spędzania czasu. Najbardziej rozwijającym się obszarem Łomianek są Łomianki Dolne oraz Kiełpin, gdzie w przyszłości planowane są inwestycje w drogi oraz szkołę.

 • Luksusowe rezydencje o większym metrażu i niespotykanej bryle budynku – często znajdujące się w Izabelinie, Laskach , na Dąbrowie Leśnej. Są to domy wolnostojące i najczęściej ich cena rozpoczyna się od minimum 2 miliony złotych. Wiele osób marzy o zamieszkaniu w tego typu nieruchomości. Wymarzony Kwadrat pomaga urzeczywistniać te marzenia i przekuwać je w plany.

 • Domy parterowe blisko lasu – dla miłośników natury oraz przestrzeni i dużych ogrodów polecamy bardziej oddalone od Warszawy nieruchomości. W ostatnich latach coraz ciężej znaleźć działkę o powierzchni 1000 metrów kwadratowych w rozsądnych pieniądzach. Z uwagi na tą trudność miłośnikom zieleni polecamy przeanalizować „dalsze” miejscowości, które położone są blisko kolei lub drogi szybkiego ruchu. Takimi obszarami są Grodzisk Mayowiecki, Piastów lub dalej pooone Wiktorów lub Borzęcin – bezpośrednio przy Kampinoskim Parku Narodowym. • ZAKUP DOMU czy ZAKUP DZIAŁKI i BUDOWA?

  Na to pytanie odpowiedź jest bardzo złożona. Zakup domu z rynku wtórnego może oznaczać, że wystarczy się „tylko” wprowadzić i od razu można mieszkać. Oczywiście, stan techniczny może być bardzo różny, a dom może wymagać gruntownego remontu. Wszystko to w łatwy sposób można zobaczyć podczas prezentacji nieruchomości.

  Innym rozwiązaniem jest zakup domu (najczęściej bliźniaka lub szeregowca) od dewelopera. Jest to optymalne rozwiązanie dla tych, którzy chcą wykończyć nieruchomość we własnym stylu i aranżacji. Przy kupnie domu z rynku pierwotnego warto zapytać dewelopera, jaki standard wykończenia jest planowany.

  Dla najbardziej ambitnych i wymagających istnieje opcja kupna działki i budowy na własną rękę. W Wymarzony Kwadrat myślimy o każdym i w tym celu współpracujemy z firmami, które udostepniają projekty domów jednorodzinnych oraz z firmami budowlanymi. Posiadanie sprawdzonych i rzetelnych firm zdecydowanie ułatwia cały proces.

  Naszym zdaniem wybór strategii zależy przede wszystkim od konkretnych wymagań dotyczących nieruchomości oraz cierliwości inwestorów.