Bliźniak, segment lub dom wolnostojący pod Warszawą


Cenisz sobie duże przestrzenie, które gwarantują domy jednorodzinne? Marzy Ci się wymarzony dom z ogródkiem? A może chcesz kupić segment lub bliźniaka od dewelopera? Kup dom pod Warszawą - Wymarzony Kwadrat posiada szeroką bazę domów jednorodzinnych: od segmentów, przez bliźniaki do dużych domów wolnostojących (np. rezydencje lub kamienice).

Każda z poniższych ofert nieruchomości to wyjątkowa oferta domu, który może spełnić Twoje oczekiwania. Nasi pośrednicy kompleksowo pomogą w zakupie domu lub pomogą znaleźć inną ofertę z rynku pierwotnego lub wtórnego. Bez wątpienia nasi pośrednicy pomogą Ci znaleźć wymarzony dom na północ od Warszawy. Łomianki to miejsce, gdzie zaczynaliśmy przygodę z nieruchomościami, więc tutaj możemy pochwalić się długą listą ofert.

Blisko metra, w klimatycznych domach

 Nieruchomość: dom (bliźniak)
 Lokalizacja: Warszawa Bemowo
 Powierzchnia: 120 m²
 Cena: 1 917 600 zł

Wyjątkowy dom o standardzie PREMIUM

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Łomianki
 Powierzchnia: 300 m²
 Cena: 3 500 000 zł

Opacz Kolonia to dobra lokalizacja

 Nieruchomość: dom (bliźniak)
 Lokalizacja: Opacz-Kolonia
 Powierzchnia: 162 m²
 Cena: 1 200 000 zł

Prestiżowy dom na Zawadach

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Warszawa Wilanów
 Powierzchnia: 216 m²
 Cena: 2 299 000 zł

Zamieszkaj w spokojnej okolicy, blisko lasu

 Nieruchomość: dom (segment skrajny)
 Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
 Powierzchnia: 109 m²
 Cena: 880 000 zł

Nowoczesny, energooszczędny w stanie deweloperskim

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Żółwin
 Powierzchnia: 181 m²
 Cena: 1 460 000 zł

Dom na wydmach | Przy Kampinosie | Do remontu

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Izabelin B
 Powierzchnia: 334 m²
 Cena: 2 750 000 zł

Super oferta!

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Łomianki
 Powierzchnia: 303 m²
 Cena: 3 400 000 zł

Dom w pobliżu budowanej metra Chrzanów!

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Szeligi
 Powierzchnia: 268 m²
 Cena: 2 490 000 zł

MILANÓWEK rezydencja w sercu miasta

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Milanówek
 Powierzchnia: 514 m²
 Cena: 4 000 000 zł

PIĘKNY I PRZYTULNY DOM W DOSKONAŁYM STANIE

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Działki
 Powierzchnia: 179 m²
 Cena: 1 390 000 zł

Super oferta!

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Borzęcin Duży
 Powierzchnia: 330 m²
 Cena: 3 450 000 zł

Dom wolnostojący obok Podkowy Leśnej

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Owczarnia
 Powierzchnia: 210 m²
 Cena: 1 750 000 zł

Wyjątkowy dom w Łomiankach- bez prowizji!

 Nieruchomość: dom (bliźniak)
 Lokalizacja: Łomianki
 Powierzchnia: 300 m²
 Cena: 3 299 000 zł

Wyjątkowy DOM z dużą DZIAŁKĄ / BIAŁOŁĘKA /

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Warszawa Białołęka
 Powierzchnia: 308 m²
 Cena: 2 500 000 zł

Bliźniak 172 m2 p.u.

 Nieruchomość: dom (bliźniak)
 Lokalizacja: Łomianki
 Powierzchnia: 225 m²
 Cena: 795 000 zł

Wygodny dom w środku lasu

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Stare Babice
 Powierzchnia: 504 m²
 Cena: 4 490 000 zł

Dom wolnostojący w Dąbrowie

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Łomianki
 Powierzchnia: 346 m²
 Cena: 1 200 000 zł

Zamieszkaj na granicy Łomianek

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Dziekanów Leśny
 Powierzchnia: 100 m²
 Cena: 5 000 zł

Energooszczędny nowoczesny dom z basenem

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Książenice
 Powierzchnia: 377 m²
 Cena: 3 600 000 zł
Domy jednorodzinne pod Warszawą

Jakie domy w sprzedaży?

Domy wolnostojące
To podobno marzenie wszystkich tych, którzy mieszkali w mieszkaniach. Najbardziej komfortowe z uwagi na brak sąsiadów za ścianą, często położone na działkach z dużym ogrodem. Najwięcej ofert w naszym obszarze działania to domy w Izabelinie, Laskach, na Dąbrowie oraz w Łomiankach.
Twój wymarzony dom położony przy samym lesie? Teraz możesz mieć taki kwadrat!

Bliźniaki i domy dwulokalowe
To złoty środek między domami wolnostojącymi i segmentami. W naszym rejonie najwięcej bliźniaków powstaje w Łomiankach Dolnych oraz Kiełpinie. Jest tam dużo gruntów budowlanych, co pozwala w tamtych okolicach kupić bliźniaka od dewelopera. Zakup nieruchomości we wskazanych obszarach może być strzałem w dziesiątkę, ponieważ powstająca infrastruktura może za kilka lat zwiększyć wartość nieruchomości

Szeregowce
Potrzebujesz przestrzeni a nie zależy Ci na wielkości ogródka? Szeregowce będą właśnie dla Ciebie! Jest to świetne połączenie tanich domów pod Warszawą z ilością kupowanych metrów kwadratowych. Zastanów się tylko, czy potrzebujesz segment skrajny czy środkowy. Zwykle segmenty skrajne posiadają większy ogródek i kosztują więcej.

Domy z funkcją usługową
Potrzebujesz prowadzić biznes blisko domu? Potrzebujesz większej przestrzeni garażowej? W Łomiankach i okolicach zlokalizowanych jest wiele tego rodzaju domów, które spełniają funkcje mieszkalne i usługowe lub przemysłowe. Są to najczęściej domy z rynku wtórnego, które były zaprojektowane przez architekta na określone oczekiwania sprzedającego. Znajdując określonego najemcę są również atrakcyjne inwestycyjnie.


Wskazówki przy zakupie domu

Przed zakupem domu należy sprawdzić całą dokumentację. Zwróć uwagę na pozwolenie na budowę, które będzie wydane dla wszystkich domów za wyjątkiem tych bez pozwolenia na budowę lub tych na zgłoszenie. Również pozwolenie na użytkowanie nie będzie wydawane w każdym przypadku. Ważnym aspektem jest fakt, że księga wieczysta prowadzona jest dla działki (w większości przypadków domy nie będą posiadały księgi wieczystej). Warto również zapoznać się z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego lub wydanymi dla działki warunkami zabudowy.

Oczywiście, lista najczęściej wymaganych dokumentów do sprzedaży domu przy umowie sprzedaży jest długa. Pełna lista dokumentów zależy od rodzaju nabywanego domu. Nowością od kwietnia 2023 jest fakt, że do obowiązków sprzedającego nieruchomość do umowy końcowej należy dostarczenie świadectwa charakterystyki energetycznej budynku. Można w niej znaleźć wiele cennych informacji.

Kupującym nieruchomość z Wymarzony Kwadrat pomożemy w całym procesie zakupu, a nasi agenci będą na bieżąco wspierać Państwa przy zakupie wymarzonego domu.

Domy od dewelopera

Szukasz domu do miliona złotych? Chcesz we własnym stylu zaaranżować swoją przestrzeń? Współpracujemy z wieloma deweloperami z rynku pierwotnego. Pomożemy znaleźć wymarzony dom i nie pobierzemy od Państwa naszego wynagrodzenia (otrzymujemy je od dewelopera).

Dodatkowo, otrzymasz CAŁKOWICIE ZA DARMO KONSULTACJĘ Z ARCHITEKTEM.


Agencja nieruchomości od sprzedaży i zakupu domów

Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług i zawsze reprezentujemy jedną stronę transakcji. Nasi pośrednicy to osoby z doświadczeniem, specjalizujący się w obszarach północno-zachodniej Warszawy. Jeśli szukasz domu lub działki od Grodziska, przez Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Izabelin, Laski lub Łomianki to wiedz, że dobrze trafiłeś.

Jakie domy jednorodzinne polecamy?

 • Segmenty i bliźniaki blisko kolei SKM w Pruszkowie, Grodzisku, Ożarowie Mazowieckim – nieruchomości położone w tej okolicy umożliwiają szybki dojazd do centrum i są jednocześnie położone w rozwijających się miejscowościach, gdzie przyszli mieszkańcy mają dostęp do najpotrzebniejszych usług. Inną istotną zaletą jest również bliskość autostrady A2 oraz obwodnicy Warszawy, która umożliwi nam szybki dojazd do każdej z części stolicy.

 • Domy z rynku pierwotnego w Łomiankach Dolnych oraz Kiełpinie – w spokojnej okolicy z wieloma miejscami do spacerowania. Chcesz przejść się nad Wisłę? A może wolisz odpoczynek i relaks w parku? To wszystko gwarantują Łomianki. Znajduje się tutaj również wiele restauracji i miejsc do wspólnego spędzania czasu. Najbardziej rozwijającym się obszarem Łomianek są Łomianki Dolne oraz Kiełpin, gdzie w przyszłości planowane są inwestycje w drogi oraz szkołę.

 • Luksusowe rezydencje o większym metrażu i niespotykanej bryle budynku – często znajdujące się w Izabelinie, Laskach , na Dąbrowie Leśnej. Są to domy wolnostojące i najczęściej ich cena rozpoczyna się od minimum 2 miliony złotych. Wiele osób marzy o zamieszkaniu w tego typu nieruchomości. Wymarzony Kwadrat pomaga urzeczywistniać te marzenia i przekuwać je w plany.

 • Domy parterowe blisko lasu – dla miłośników natury oraz przestrzeni i dużych ogrodów polecamy bardziej oddalone od Warszawy nieruchomości. W ostatnich latach coraz ciężej znaleźć działkę o powierzchni 1000 metrów kwadratowych w rozsądnych pieniądzach. Z uwagi na tą trudność miłośnikom zieleni polecamy przeanalizować „dalsze” miejscowości, które położone są blisko kolei lub drogi szybkiego ruchu. Takimi obszarami są Grodzisk Mayowiecki, Piastów lub dalej pooone Wiktorów lub Borzęcin – bezpośrednio przy Kampinoskim Parku Narodowym. • ZAKUP DOMU czy ZAKUP DZIAŁKI i BUDOWA?

  Na to pytanie odpowiedź jest bardzo złożona. Zakup domu z rynku wtórnego może oznaczać, że wystarczy się „tylko” wprowadzić i od razu można mieszkać. Oczywiście, stan techniczny może być bardzo różny, a dom może wymagać gruntownego remontu. Wszystko to w łatwy sposób można zobaczyć podczas prezentacji nieruchomości.

  Innym rozwiązaniem jest zakup domu (najczęściej bliźniaka lub szeregowca) od dewelopera. Jest to optymalne rozwiązanie dla tych, którzy chcą wykończyć nieruchomość we własnym stylu i aranżacji. Przy kupnie domu z rynku pierwotnego warto zapytać dewelopera, jaki standard wykończenia jest planowany.

  Dla najbardziej ambitnych i wymagających istnieje opcja kupna działki i budowy na własną rękę. W Wymarzony Kwadrat myślimy o każdym i w tym celu współpracujemy z firmami, które udostepniają projekty domów jednorodzinnych oraz z firmami budowlanymi. Posiadanie sprawdzonych i rzetelnych firm zdecydowanie ułatwia cały proces.

  Naszym zdaniem wybór strategii zależy przede wszystkim od konkretnych wymagań dotyczących nieruchomości oraz cierliwości inwestorów.