Biuro nieruchomości - Łomianki

Nasza agencja nieruchomości od wielu lat posiada swoją siedzibę na terenie Łomianek. Również tutaj powstał pomysł o założeniu biura nieruchomości Wymarzony Kwadrat. Znamy tą okolicę jak własną kieszeń i chętnie pomożemy Państwu w sprzedaży nieruchomości w Łomiankach oraz okolicach. Jeśli posiadasz nieruchomość na terenie Łomianek, Kiełpina, Czosnowa, Dziekanowa Polskiego, Dziekanowa Leśnego, Burakowa lub Łomnej to pomożemy Ci ją skutecznie i szybko sprzedać. Jeśli szukasz mieszkania, domu lub działki w tej okolicy to również zgłoś się do nas i znajdziemy dla Ciebie wymarzoną nieruchomość.

Naszym dodatkowym atutem jest znajomość lokalnego rynku i duże doświadczenie przy realizacji transakcji w tym rejonie. Znamy potencjał okolicy Łomianek i przekuwamy to na konkretne zalety w każdej z naszych ofert. W naszym pośrednictwie na terenie Łomianek możemy pochwalić się kilkoma sukcesami, które prezentujemy poniżej.

Sprzedaż działki w rejonie ulicy Wiślanej
Nasze biuro nieruchomości zajmowało się sprzedażą działki przy ulicy Wiślanej. Przed nami działka była sprzedawana przez inne biura nieruchomości. Z kilku względów nieruchomość była trudna w sprzedaży. W końcu to Wymarzony Kwadrat znalazł nabywcę.
Szybka sprzedaż mieszkań
W Łomiankach znajdziemy nie tylko domy jednorodzinne – to również mieszkania. Znamy realia tutejszego rynku i jako biuro nieruchomości Wymarzony Kwadrat możemy pochwalić się ich wyjątkowo szybką sprzedażą za uczciwą kwotę.
Ekskluzywne domy jednorodzinne
Powierzają nam Państwo również sprzedaż droższych nieruchomości. My wiemy, jak dobrze przygotować ofertę pod wymagającego kupującego taki dom jednorodzinny. Jeśli chcesz sprzedać swój dom, którego wartość przekracza 2 miliony złotych to nasi doświadczeni pośrednicy pomogą.

Sprawdź najnowsze oferty
nieruchomości z Łomianek i okolic
Dom w Łomiankach- Gotowy do zamieszkania!

Typ: dom (bliźniak)
Lokalizacja: Łomianki , Zachodnia
Powierzchnia: 300m2
Cena: 3299000 zł( 10997 zł / m2)

Dom na sprzedaż!Łomianki 322m2

Typ: dom
Lokalizacja: Łomianki ,
Powierzchnia: 322.2m2
Cena: 3500000 zł( 10863 zł / m2)

Bliźniak 172 m2 p.u.

Typ: dom (bliźniak)
Lokalizacja: Łomianki , Chabrowa
Powierzchnia: 224.5m2
Cena: 795000 zł( 3541 zł / m2)

Zadbany dom, wykończony ze smakiem

Typ: dom (bliźniak)
Lokalizacja: Łomianki Dolne , Kościelna Droga
Powierzchnia: 181.52m2
Cena: 1690000 zł( 9310 zł / m2)

Dom wolnostojący w Dąbrowie

Typ: dom (wolnostojący)
Lokalizacja: Łomianki , Zawilca
Powierzchnia: 346m2
Cena: 1290000 zł( 3728 zł / m2)

Działka 3000 m2 Kępa Kiełpińska

Typ: działka (budowlana)
Lokalizacja: Kępa Kiełpińska , 6 Pułku Piechoty
Powierzchnia: 3000m2
Cena: 540000 zł( 180 zł / m2)

Rejony Łomianek warte przemyślenia pod kątem zakupu nieruchomości

Łomianki to duża podwarszawska miejsowość, która może pochwalić się dużą róźnorodnością na swoim obszarze. Tutaj masz wszystko w zasięgu ręki. Duże centrum handlowe z wieloma sklepami, cenione przez rodziców szkoły i przedszkola, liczne tereny zielone (na czele z Kampinoskim Parkiem Narodowym - miejscem idealnym do spacerów i przejażdżek rowerowych) oraz hale sportowe i widowiskowe. Pośród tych udogodniej znajdą Państwo również szereg atrakcyjnych nieruchomości.

Kościelna Droga i Kiełpin
Z uwagi na dużą dostępność gruntów wielu deweloperów decyduje się na sprzedaż bliźniaków oraz segmentów w tej okolicy. Warto dodać, że rejon ten bardzo dynamicznie rozwija się i jest atrakcyjną ofertą dla młodych rodzin z dziećmi.
Dąbrowa Leśna – wyjątkowa okolica
W tej części Łomianek znajdują się niezwykle ekskluzywne nieruchomości. Dąbrowa Leśna jest szczególnie ceniona ze względu na bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego. Sprawia to, że wiele działek na Dąbrowie położonych jest również w urokliwym sosnowym starodrzewiu.
Mieszkania na Chopina oraz na Fabrycznej
W dzisiejszych czasach wiele osób rezygnuje z mieszkania w Warszawie i decyduje się na znalezienie nieruchomości z większym metrażem. To gwarantują Łomianki! Na ulicy Chopina oraz przy Fabrycznej znajdują się czteropiętrowe budynki, w których możesz znaleźć większy metraż w lepszej cenie.

Buraków – najbliżej Młocin
Na początku Łomianek znajduje się Buraków. Można tu znaleźć przede wszystkim domy z rynku wtórnego. Dodatkowym plusem tej okolicy jest również bliskość centrum handlowego oraz parku leśnego Młociny, gdzie w lato możemy spotkać wielu entuzjastów sportu.
Dziekanów Leśny i Bajkowy
Na końcu Łomianek znajdują się Dziekanów Leśny oraz Dziekanów Bajkowy. Tutaj możemy znaleźć działki budowlane o większej powierzchni. Jest to również atrakcyjna okolica z warszawską komunikacją miejską.

Gdzie w Łomiankach kupię mieszkanie?

Zakup mieszkania w Łomiankach i okolicach to całkiem rozsądny pomysł. Niewątpliwie, niskie ceny nieruchomości i wiele terenów do rekreacji przyciągają potencjalnych nabywców. Na terenie gminy jest kilka miejsc, w których znajdziesz mieszkanie dla siebie.
 • Osiedle Tęczowe na Staszica - jego atutem jest zdecydowanie bliskość do szkoły, kameralny charakter oraz ogrodzony i chroniony teren. Całe osiedle charakteryzuje się wieloma barwami od swojej nazwy.
 • Osiedle na Chopina - po dwóch stronach ulicy swoje inwestycje oferowało 2 deweloperów (Aria Development oraz Sławbud). Obecnie, znajduje się tam 8 pięciopiętrowych budynków, w których znajdziesz również mieszkania w większych metrażach (około 100 metrów kwadratowych). Całe osiedle jest jedną z najmłodszych inwestycji mieszkaniowych w Łomianakch. Oczywiście, sprzedawane jest już na rynku wtórnym.
 • W okolicach ulicy Lwowskiej oraz na Wiślanej również mamy dostępne mieszkania - osiedle było budowane przez Ronson Development w 2012 roku.


 • Jako biuro nieruchomości mamy doświadczenie w sprzedaży na każdym z wyżej wymienionych osiedli.

  Wymarzony Kwadrat partnerem
  Łomiankowskiej Karty Mieszkańca

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jesteśmy partnerem Łomiankowskiej Karty Mieszkańca. Mieszkańcy Łomianek mogą korzystać ze zniżek na nasze usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Więcej o programie dowiedzą się Państwo tutaj.

  10% ZNIŻKI NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

  10% ZNIŻKI NA ZNALEZIENIE NIERUCHOMOŚCI

  INWESTYCJE - ZNIŻKI USTALANE INDYWIDUALNIE