Nieruchomości inwestycyjne

inwestycje w nieruchomości

APART HOTELE

Condo i apart hotele to nowoczesna forma lokowania kapitału. Wystarczy, że dokonają Państwo zakupu pokoju hotelowego i będą mieli Państwo prawo do udziału w zyskach całego hotelu (stopa zwrotu: 5-9%). Bardzo wygodna opcja dla osób, które cenią sobie komfort i czas. Nie muszą się Państwo przejmować wynajmem i remontami. Przelew pojawia się cyklicznie na Państwa koncie. W ramach dobrych praktyk operatorzy często proponują również pobyt właścicielski do 14 dni.

kupno lokali usługowych

LOKALE USŁUGOWE

Restauracja, sklep, kawiarnia, przedszkole na osiedlu to często dobry pomysł na biznes. Chcesz sam prowadzić lokalny biznes albo wynająć komuś miejsce do prowadzenia działalności. Wymarzony Kwadrat zajmuje się pośrednictwem przy kupnie i wynajmie lokalów usługowych. Naszym celem jest znalezienie odpowiedniego miejsca, gdzie nie będziesz miał konkurencji lub otrzymasz wysoki czynsz od wynajmującego.

działki inwestycyjne blisko warszawy

GRUNTY INWESTYCYJNE

Na Państwa życzenie znajdujemy grunty idealne na inwestycję. Z przyjemnością poznamy specyfikę Państwa działalności i odnajdziemy idealny teren na ulokowanie środków. Przy trasie wyjazdowej na obrzeżach miasta? A może w lesie nad jeziorem? To od Państwa zależy, jak działka będzie wyglądała. Naszym celem jest jej odpowiednie dopasowanie do Państwa planów.

pośrednik nieruchomości inwestycje

Korzyści z inwestowania w nieruchomości

London is the capital city of England.

Paris is the capital of France.

Tokyo is the capital of Japan.