KUPNO NIERUCHOMOŚCI Z WYMARZONY KWADRAT

Chcesz kupić mieszkanie lub dom? Nie wiesz, jak się za to zabrać? Co trzeba wiedzieć i jak przebiega transakcja? A może po prostu chcesz skorzystać z pomocy doświadczonej osoby?

Świetnie trafiłeś - Wymarzony Kwadrat kompleksowo pomaga w znalezieniu, sfinansowaniu, urządzeniu, odbiorze swojej wymarzonej nieruchomości. Współpracujemy z wieloma ekspertami, którzy przedstawiają cały proces zakupu, aby Państwa wybór był świadomy i przemyślany.

Nie wiesz który rynek wybrać? Pierwotny czy wtórny? Nie ma powodów do zmartwień. Nasi pośrednicy pomogą Ci w dokonaniu wyboru i przedstawią, jakie usługi otrzymają Państwo przy zakupie mieszkania z Wymarzony Kwadrat.

MIESZKANIA

DOMY JEDNORODZINNE / SEGMENTY

DZIAŁKI

DOMY WAKACYJNE

NIERUCHOMOŚCI DLA BIZNESU 

 

Rynek pierwotny

Jako agencja nieruchomości aktywnie działamy na rynku pierwotnym. Współpracujemy z wieloma uznanymi deweloperami poprzez zawieranie z nimi bezpośrednich umów oraz przez systemy, które łączą pośredników z firmami deweloperskimi. Wielu z nich zdobyło prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Każdy współpracujący z nami deweloper to gwarancja bezpiecznej transakcji.

W tym momencie w Warszawie posiadamy na sprzedaż około 150 inwestycji od deweloperów. Są to duże wieloetapowe osiedla, bardziej kameralne i ekskluzywne inwestycje oraz domy jednorodzinne. Reasumując, z Wymarzonym Kwadratem każdy znajdzie coś dla siebie!

W przypadku rynku pierwotnego reprezentujemy Państwa całkowicie za darmo. Nasze wynagrodzenie otrzymujemy od dewelopera, z którym współpracujemy. W przypadku deweloperów, z którymi nie współpracujemy proponujemy Państwu promocyjną marżę 1% netto. W większości przypadków nasza oferta jest wystarczająca i pozwala na reprezentowania Państwa całkowicie bez prowizji.

Rynek wtórny

W przypadku rynku wtórnego zawsze reprezentujemy tylko jedną stronę transakcji, ponieważ chcemy w możliwie najlepszy sposób reprezentować Państwa interesy. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i pośrednikami oraz wymieniamy się ofertami. Zawsze dbamy o prawne sprawdzenie danego mieszkania lub domu ( na wypadek niepożądanych sytuacji posiadamy ubezpieczenie OC dla pośredników nieruchomości, które pozwala chronić nas i Państwa) .

Na rynku wtórnym nasza prowizja wynosi 2% netto od kwoty transakcji. Posiadamy również drugą możliwość, która cieszy się większym zainteresowaniem naszych klientów. Wynosi ona 1,5% netto + 10% od wynegocjowanej kwoty. W tym rozwiązaniu obydwie strony zyskują, ponieważ wszystkim zależy na wynegocjowaniu, jak najwięcej.

jak kupić mieszkanie

JAK NASZ ZESPÓŁ POMOŻE?

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI

Najważniejszą dla Państwa osobą i opiekunem w całym procesie będzie pośrednik nieruchomości. Pomoże on znaleźć wymarzone mieszkanie lub dom i zadba o kontakt z innymi członkami naszego zespołu

NEGOCJATOR

Najważniejszą dla Państwa osobą i opiekunem w całym procesie będzie pośrednik nieruchomości. Pomoże on znaleźć wymarzone mieszkanie lub dom i zadba o kontakt z innymi członkami naszego zespołu

DORADCA KREDYTOWY

Nasz Doradca kredytowy pomoże Państwu w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oznacza to, że pomoże wybrać najkorzystniejszy bank, złożyć wnioski kredytowe i dopełnić wszystkich formalności.

ARCHITEKT

Zakupione mieszkanie najczęściej wymaga przygotowania projektu. W tym celu warto skontaktować się z architektem. W przypadku zakupu mieszkania z Wymarzony Kwadrat otrzymują Państwo jedną darmową poradę architekta.

EKSPERT OD ODBIORÓW

Ekspert od odbiorów technicznych to zawsze gwarancja, że wszystko zostanie dokładnie sprawdzone. Na rynku wtórnym koszt wymiany instalacji jest duży. Nie warto ryzykować!

PRAWNIK

Sprawdzenie umowy lub historii nieruchomości? To niezwykle istotny czynnik w całym procesie. Z dobrym prawnikiem możesz czuć się pewnie.

pośrednik nieruchomości Michał Lisicki

Michał Lisicki

Opiekun pośredników
Wystarczy skontaktować się z Michałem, który sam przeprowadzi Twoją transakcję lub przydzieli Ci odpowiednią osobę.

Czas na dalszy krok?

Chcesz być o krok bliżej swojej wymarzonej nieruchomości? Potrzebujesz wiedzieć więcej o naszej marce - Wymarzony Kwadrat? A może chcesz otrzymać i zapoznać się z umową i dokładnie omówić zasady współpracy? A może zdecydowałeś się już na spotkanie z nami?

Chętnie będziemy reprezentować Cię i podejmiemy współpracę przy znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Kompleksowo od A do Z - od pomysłu do przeprowadzki. Pamiętaj, że możemy pomóc Ci w każdym aspekcie kupna nieruchomości.

 

Napisz na: kontakt@wymarzonykwadrat.pl

Skontaktuj się telefonicznie: 692 865 435

Możesz również skontaktować się przez media społecznościowe 

Lub przejść do zakładki - KONTAKT

 

 

Nasi przedstawiciele dokładnie opowiedzą Państwu o całym procesie zakupu mieszkania oraz o wszystkich kosztach, które występują na rynku pierwotnym i wtórnym. Jeżeli chcą Państwo wiedzieć więcej, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu. Link znajduje się: TUTAJ

W przypadku braku współpracy z danym deweloperem zawsze chcemy ten fakt Państwu potwierdzić, aby nie było żadnych nieporozumień. Bardzo cenimy transparentność współpracy i nie mamy nic do ukrycia. W tym celu wysyłamy do danego dewelopera maila z prośbą o potwierdzenie.

W naszej umowie termin zapłaty jest ściśle określony. Wynosi on 7 dni od podpisania umowy przedwstępnej.