Pośrednik na rynku nieruchomości

Podstawowym obszarem naszych działań jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Zajmujemy się kompleksowym wsparciem osób, które szukają, sprzedają lub inwestują na rynku nieruchomości. Naszym podstawowym celem jest uświadamianie naszych klientów w procesach rynkowych, aby zakup wymarzonego miejsca był przemyślany. Zdobyte doświadczenie i skuteczne strategie sprawiają, że realizowane przez nas transakcje są szybkie, skuteczne i efektywne.

Jako agencja nieruchomości działamy na rynku pierwotnym oraz wtórnym, na których pomagamy w zakupie nieruchomości na użytek własny lub inwestycyjny. Każdy nasz pośrednik nieruchomości profesjonalnie i indywidualnie zajmie się Państwa transakcją.

NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Na rynku nieruchomości przeprowadzamy dla Państwa poniższe transakcje. Zawsze reprezentujemy tylko jedną stronę transakcji, aby reprezentować Państwa interesy w możliwie najlepszy sposób

ZAKUP

Pomagamy Państwu w znalezieniu wymarzonego miejsca na rynku pierwotnym i wtórnym.
Mieszkania, domy i działki to nieruchomości, w których pomagamy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SPRZEDAŻ

Planujesz sprzedaż swojej nieruchomości?  Nasz zespół złożony z pośrednika, fotografa, home stagera i marketingowca sprawi, że transakcja przebiegnie z Państwa oczekiwania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NAJEM / WYNAJEM

Najem na przestrzeni ostatnich lat zdecydowanie zyskał na popularności.  Naszym celem jest pomoc właścicielom nieruchomości i lokatorom w skutecznym przeprowadzeniu ich transakcji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INWESTYCJE

Dbamy również o inwestorów, którzy chcą zainwestować swój kapitał w nieruchomości. Mamy wiele rozwiązań od apart hoteli, grunty inwestycyjne oraz mieszkania na wynajem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NA WŁASNY UŻYTEK

pośrednictwo na rynku pierwotnym

MIESZKANIA

Rynek pierwotny
Rynek wtórny

DOMY JEDNORODZINNE

Rynek pierwotny
Rynek wtórny

DZIAŁKI BUDOWLANE

Rynek pierwotny
Rynek wtórny

sprzedaż domów wakacyjnych

DOMY WAKACYJNE

Rynek pierwotny
Rynek wtórny

NA INWESTYCJĘ

pośrednictwo na rynku pierwotnym

LOKALE USŁUGOWE

Rynek pierwotny
Rynek wtórny

kupno lokali usługowych

DZIAŁKI INWESTYCYJNE

Rynek pierwotny
Rynek wtórny

działki inwestycyjne blisko warszawy

APART HOTELE

Rynek pierwotny
Rynek wtórny

inwestycje w nieruchomości

MIEJSCE POD INWESTYCJĘ

Mieszkania, domy na wynajem
Specjalne lokale pod biznes

JEDNA STRONA

Reprezentujemy zawsze tylko jedną stronę transakcji. Wierzymy, że w ten sposób najlepiej będziemy reprezentować Państwa interesy w całej transakcji. Oznacza to również, że osoby kupujące i sprzedające z Wymarzonym Kwadratem nie będą miały ze sobą styczności.

WYŁĄCZNOŚĆ

W celu skuteczniejszego działania (przy większości, nie wszystkich naszych umów) z klientami działamy na zasadach wyłączności. Gwarantuje to Państwu rzetelne i dokładne przygotowanie oferty. W przypadku kupujących gwarantuje to całkowite prześledzenie ofert na rynku przez jednego pośrednika i nie generuje to chaosu.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Podstawowe założenie naszej działalności. Współpracujemy z wieloma ekspertami na rynku nieruchomości. Od doradców kredytowych, notariuszy i ekipy budowlane. Zawsze pomożemy Państwu kompleksowo
od A do Z - Od pomysłu do przeprowadzki.

✓ Gwarantujemy solidne i kompleksowe wsparcie w całym procesie kupna/sprzedaży/najmu/ wynajmu / inwestycji w nieruchomości

✓ Wsparcie doświadczonego zespołu, który pomoże w zrealizowaniu transakcji. Poza pośrednikiem mieszkaniowym w całym procesie biorą udział: ekspert kredytowy, architekt, specjalista od odbiorów technicznych - przy kupnie, a przy sprzedaży: fotograf, specjalista od marketingu, home stager. Zawsze są do Państwa dyspozycji.

✓ Do każdego rodzaju transakcji dołączamy do umowy pakiet usług dodatkowych i korzyści ( rabaty, dodatkowe usługi itp.) Więcej dowiesz się podczas pierwszego spotkania z naszym przedstawicielem.

✓ Kompleksowość ma dla nas wyjątkowe znaczenie. W tym celu wypracowaliśmy wiele kontaktów, które mogą być dla Państwa wyjątkowo potrzebne. Otrzymują Państwo kontakty do sprawdzonych ekip budowlanych, architektów, geodetów i wielu wielu innych. Więcej szczegółów w naszym programie Niezbędnik Mieszkaniowy lub u naszego przedstawiciela.

✓ Każda zakończona transakcja to dla Państwa i dla nas wyjątkowa chwila. W tym celu po zakończonej transakcji otrzymują Państwo od nas wyjątkowy upominek.

SOLIDNY POŚREDNIK
ZESPÓŁ EKSPERTÓW
DOŚWIADCZENIE
OTWARTOŚĆ NA KLIENTA
JASNE ZASADY WSPÓŁPRACY
BOGATA OFERTA

WYBIERZ SWOJĄ TRANSAKCJĘ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WYBIERZ SWOJĄ TRANSAKCJĘ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Obsługujemy powyższe transakcje. Chcesz dowiedzieć się więcej, jak możemy Ci pomóc w zrealizowaniu każdej z nich. Wystarczy, że zdecydujesz się, którą transakcję potrzebujesz, a dowiesz się, jak działamy. W każdej z nich możemy pomóc kompleksowo i zadbamy o wszystkie istotne detale, aby Państwa transakcja okazała się skuteczna.

Napisz na: kontakt@wymarzonykwadrat.pl

Skontaktuj się telefonicznie: 692 865 435

Możesz również skontaktować się przez media społecznościowe 

Lub przejść do zakładki - KONTAKT

30 000

Nieruchomości w Polsce

12

Członków zespołu

150

Firm współpracujących

6

Liczba siedzib w 2022 roku