Otodom

Jednym z portali, na którym prezentujemy prawie wszystkie oferty nieruchomości jest portal OtoDom oraz Olx. Możesz je znaleźć pod tym adresem: TUTAJ

Morizon-Gratka

Kolejnym istotnym dla nas portalem z ogłoszeniami nieruchomości jest serwis Morizon-Gratka. Naszą wizytówkę i nieruchomości na sprzedaż i wynajem możesz znaleźć pod ADRESEM

MLS - systemy wymiany ofert

Jako solidni pośrednicy współpracujemy również w ramach systemu MLS - systemu wymiany ofert między biurami nieruchomości. Pozwala to na tworzenie skutecznej sieci sprzedaży przez doświadczonych i uznanych ekspertów na rynku. Również jest to szansa na dotarcie do większego grona odbiorców.

Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników Nieruchomości

Nasi agenci to również osoby doświadczone, które aktywnie działają na warszawskim rynku nieruchomości. Należymy jednego z najbardziej uznanych stowarzyszeń - WSPON. Tutaj znajdziesz wizytówkę jednego z naszych agentów.

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

Również Polska Federacja Rynku Nieruchomości skupia wokół siebie doświadczonych ekspertów. Jest to najwyżej ceniona organizacja w całej Polsce, która reguluje rynek pośrednictwa.

EstiCRM

W sprzedaży i zakupie nieruchomości stosujemy oprogramowanie Esti CRM, które umożliwia szybsze dotarcie z ogłoszeniami do Państwa.

Karmeli Studio - projektowanie wnętrz

Kupiłeś mieszkanie z rynku pierwotnego i chcesz je odpowiednio wykończyć? A może planujesz remont nieruchomości na rynku wtórnym ? Zdecydowanie będzie potrzebny Ci architekt wnętrz, który kompleksowo pomoże w całym procesie. Współpracująca z nami Eliza Jabłońska z Karmeli Studio to osoba o niezwykłym doświadczeniu, która wsłuchuje się w potrzeby klienta. Więcej o tej usłudze możesz poczytać tutaj.  Możesz również odwiedzić stronę Elizy, gdzie zobaczysz jej projekty.

4 lines architekt

W przypadku sprzedaży działek naszym aktywnym partnerem jest 4 lines architekt, którzy projektują budynki na cele mieszkalne oraz usługowe. Więcej o nich można znaleźć na stronie internetowej.

Marketing Nieruchomości. pro

Wszystkie sesje oraz filmy dotyczące naszych ofert nieruchomości realizuje Marketing Nieruchomości. pro. Tworzą oni wysokiej jakości materiały promocyjne, które pozwalają później odpowiednio wypromować Państwa ogłoszenie.

Gawryś nieruchomości

Jednym z zaprzyjaźnionych i aktywnie współpracujących z nami biur nieruchomości jest Gawryś Nieruchomości. Z Kasią współpracujemy aktywnie i jest doświadczoną na rynku pośredniczką. Wspólnie zrealizowaliśmy już kilka transakcji 🙂