Nieruchomości - Izabelin, Laski, Truskaw, Hornówek

Jednym z bardziej ekskluzywnych obszarów w północnej części Warszawy są rejony Izabelina. To tutaj znajdziesz wyjątkowe domy w ciekawym stylu oraz niezwykle urokliwe działki tuż obok Kampinoskiego Parku Narodowego. Kupując nieruchomość w tej okolicy możesz być pewien, że kupujesz coś wyjątkowego.

Laski – idealne na zakup działki

Najbliżej od Warszawy z charakterystycznym kościołem na rondzie. To tutaj przeprowadza się wielu mieszkańców Bielan i Żoliborza. Powodów jest co najmniej kilka. Miejscowość może pochwalić się licznymi szlakami pieszo-rowerowymi, które są idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych. Na szczególną uwagę zasługuje również Polana Opaleń, która będzie świetnym miejscem na ognisko i rodzinny relaks. Polecamy również wyjątkową restaurację Ma Maison 🙂

Ze wszystkich miejscowości w gminie Izabelin to Laski rozwijały się najwczęśniej. W związku z tym, w Laskach możesz kupić przede wszystkim domy z rynku wtórnego.

Izabelin – tu znajdziesz wyjątkowe nieruchomości

W Izabelinie znajduje się siedziba gminy, co sprawia, że jest to ważna miejscowość dla wszystkich okolicznych mieszkańców. Tutaj znajdują się supermarkety, lokale usługowe, restauracje oraz urząd gminy. Miejscowość możemy również podzielić na Izabelin B oraz Izabelin C. Jest to również jedna z najbardziej cenionych miejscowości pod zakup domu jednorodzinnego.

W Izabelinie dominują przede wszystkim domy z dużymi, urokliwymi działkami (położone wśród lasów sosnowych). Nasze biuro nieruchomości pomoże Ci sprzedać dom lub znaleźć dom w Izabelinie.

Hornówek – w cichej i spokojnej okolicy

Hornówek to niewielka miejscowość położona tuż przy Izabelinie. Jest to bardziej rezydencjonalny obszar, którego dużym atutem jest również bliskość Izabelina ( możliwość korzystania ze sklepów w Izabelinie).

Truskaw – dobre miejsce na budowę domu

Jadąc do końca ulicą 3 Maja dojedziemy do Truskawia – wyjątkowo ciekawej miejscowości, która praktyczenie z każdej strony otoczona jest Puszczą Kampinoską. Nie jest to tak duża miejscowość jak Izabelin lub Laski, co sprawia, że Truskaw gwarantuje ciszę i spokój przyszłym mieszkańcom. W tym obszarze zdecydowanie łatwiej będzie Ci kupić działkę budowlaną, rolną lub leśną. Tutaj również część deweloperów decyduje się na budowę niewielkich kameralnych osiedli (np. bliźniaków lub mniejszych domów wolnostojących) z rynku pierwotnego.

Znaczącym atutem miejscowości jest pętla autobusowa, z której bez przesiadek dojedziesz do Metra Młociny. Atutem miejscowości jest również bardziej przystępna cena oraz mniejsza liczba mieszkańców, co wpływa na lepsze relacje sąsiedzkie 🙂 A dla aktywnych Truskaw oferuje dużą liczbę miejsc do biegania oraz stajnie dla miłośników jeździectwa.

Oferty domów i działek w okolicy Izabelina

Dom na wydmach | Przy Kampinosie | Do remontu

 Nieruchomość: dom (wolnostojący)
 Lokalizacja: Izabelin B
 Powierzchnia: 334 m²
 Cena: 2 750 000 zł

Działka | Izabelin | W pełni uzbrojona

 Nieruchomość: działka (budowlana)
 Lokalizacja: Izabelin B
 Powierzchnia: 2393 m²
 Cena: 2 750 000 zł

Do sprzedania działka budowlana w Hornówku

 Nieruchomość: działka (budowlana)
 Lokalizacja: Izabelin
 Powierzchnia: 2000 m²
 Cena: 1 300 000 zł

Rezerwacja

 Nieruchomość: dom (willa)
 Lokalizacja: Izabelin B
 Powierzchnia: 180 m²
 Cena: 1 450 000 zł

ZNAJDŹ WYJĄTKOWĄ REZYDENCJĘ DLA SWOJEJ RODZINY

Izabelin, Laski oraz Hornówek to jedne z najbardziej cenionych obszarów pod zakup działki lub domu jednorodzinnego na północnych obszarach Warszawy. Ta okolica jest szczególnie ceniona ze względu na bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego, który jest idealnym miejscem na weekendowe wędrówki piesze lub wycieczki rowerowe.

Dodatkowym atutem jest również wyjątkowo urokliwy charakter wielu działek z uwagi na wyjątkowe, sosnowe starodrzewie. Nic, więc dziwnego, że są tutaj dostępne wyjątkowo ekskluzywne nieruchomości. Z biurem nieruchomości Wymarzony Kwadrat możesz być pewien, że w tej okolicy znajdziesz:
 • Duże domy jednorodzinne
 • Pałace
 • Dworki
 • Rezydencje
 • Posiadłości

 • Ekskluzywne działki i domy

  Okolice Kampinoskiego Parku Narodowego to nie tylko lasy - to również świetne miejse do zakupu nieruchomości. Mieszkańcy będą szczególnie zadowoleni z jakości szkół oraz ilości sklepów w każdej z miejscowości. Komunikacja miejska z Bielanami oraz Bemowem zapewnia szybki dojazd do metra i pozwala w krótkim czasie dostać się do każdej części Warszawy.

  W związku z tym, poszukując prestiżowej okolicy dla nieruchomości warto wziąć pod uwagę obszary w rejonie: Lasek, Izabelina, Truskawia, Hornówka oraz Klaudyna.

  NIERUCHOMOŚCI PREMIUM W IZABELINIE, HORNÓWKU I LASKACH

  Niewątpliwie, domy i działki w tej okolicy to nieruchomości PREMIUM - są przeznaczone dla osób, które oczekują od nieruchomości więcej. Biuro nieruchomości Wymarzony Kwadrat kompleksowo pomoże w sprzedaży oraz zakupie tego typu nieruchomości. Sprzedawaliśmy już wiele domów i działek powyżej 2 milionów złotych.

  Dlaczego warto kupić nieruchomość w okolicy Izabelina?

  Unikatowa wartość działki

  Otoczenie lasami i specyficzne połączenie z sąsiadującymi miejscowościami sprawiają, że nieruchomości w tej okolicy położone są w ekskluzywnej, zamkniętej lokalizacji. Jest to również obszar o niewielkiej powierzchni, a nowe oferty pojawiają się niezwykle rzadko. To wszystko sprawia, że domy oraz działki są niezwykle wysoko wyceniane.

  Świetnie skomunikowane

  W przypadku zakupu domów jednorodzinnych jednym z najistotniejszych aspektów jest odpowiednie skomunikowanie z Warszawą. W przypadku Izabalina i okolic połączenie do Metra Młociny (oddalonego o niespełna 10 kilometrów) gwarantuje autobus 110 oraz 210. Kupując dom w tych okolicach na pewno nie będziesz zależny od rozkładu pociągów.

  Obszar z wieloma inwestycjami

  Dzięki budowie obwodnicy Warszawy (od Łomianek do Bemowa) również nieruchomości w okolicy Izabelina znacząco zyskają. Jednym z wiodących projektów jest budowa drogi do węzła Janickiego. W tej sprawie Warszawa oraz gminy Izabelin i Stare Babice podpisały trójstronne porozumienie. To pozwoli znacząco usprawnić przejazd do wszystkich obszarów Warszawy.

  ZNAJDŹ / SPRZEDAJ
  NIERUCHOMOŚĆ
  Z WYMARZONY KWADRAT

  Nasze biuro nieruchomości kompleksowo pomaga w całym procesie zakupu i sprzedaży nieruchomości. Wyróżnia nas kompleksowość i profesjonalna obsługa reprezentowanej przez nas osoby. Jeśli planujesz zakup lub sprzedaż nieruchomości w Izabelinie, Truskawiu, Hornówku, w Laskach lub Klaudynie to wiedz, że dobrze trafiłeś. Do wszystkich naszych klientów podchodzimy indywidualnie i zawsze zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

  Telefon: 511 388 223 Mail: kontakt@wymarzonykwadrat.pl