Nieruchomości Izabelin, Truskaw, Stare Babice - okolice Kampinosu

Północne podwarszawskie miejscowości w otulinie Kampinosu cieszą się coraz większą popularnością. Dodatkowym atutem jest również możliwość szybkiego dostania się do Metra Młociny, które sąsiaduje z galerią handlową. Jeśli tylko marzy Ci się nieruchomość w jednej z poniższych lokalizacji to wiedz, że nasi pośrednicy z pewnością Ci pomogą.
 • Starych Babicach
 • Lipkowie
 • Zielonkach-Parcele
 • Klaudynie
 • Izabelin
 • Hornówek
 • Laski
 • Truskaw

 • Izabelin, Hornówek – idealne pod własny dom

  Niewątpliwie bardzo prestiżową lokalizacją na budowę lub kupno domu jest Izabelin oraz sąsiadujące z nim mniejsze miejscowości – Hornówek i Laski. Jest to z pewnością inwestycja dla najbardziej wymagających klientów.

  Truskaw – dobre miejsce na zakup działki

  W tym obszarze wartym przeanalizowania pod kątem zakupu działki jest Truskaw, w którym dostępnych jest jeszcze wiele tego typu nieruchomości. Miejscowość oddalona jest o około 3 kilometry od Izabelina, co umożliwia załatwienie najpotrzebniejszych zakupów w szybkim czasie.

  Nasze najnowsze oferty
  ze Starych Babic i okolic


  Działka inwestycyjna, część z MPZP, część na WZ

  Typ: działka (rolna)
  Lokalizacja: Wojcieszyn , Trakt Królewski
  Powierzchnia: 62582m2
  Cena: 6884000 zł( 110 zł / m2)

  Wygodny dom w środku lasu

  Typ: dom (wolnostojący)
  Lokalizacja: Stare Babice ,
  Powierzchnia: 504m2
  Cena: 4500000 zł( 8929 zł / m2)

  Nowoczesna willa tuż obok Kampinosu

  Typ: dom (wolnostojący)
  Lokalizacja: Izabelin ,
  Powierzchnia: 513m2
  Cena: 5990000 zł( 11676 zł / m2)

  ZNAJDŹ WYJĄTKOWĄ REZYDENCJĘ DLA SWOJEJ RODZINY

  Izabelin, Laski oraz Hornówek to jedne z najbardziej cenionych obszarów pod zakup działki lub domu jednorodzinnego na północnych obszarach Warszawy. Ta okolica jest szczególnie ceniona ze względu na bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego, który jest idealnym miejscem na weekendowe wędrówki lub wycieczki rowerowe. Dodatkowym atutem jest również wyjątkowo urokliwy charakter wielu działek z uwagi na wyjątkowe, sosnowe starodrzewie. Nic, więc dziwnego, że są tutaj dostępne wyjątkowo ekskluzywne nieruchomości, a zwłaszcza domy jednorodzinne.

  Ekskluzywne działki i domy

  Okolice Kampinoskiego Parku Narodowego to nie tylko lasy - to również świetne miejse do zakupu nieruchomości. Mieszkańcy będą szczególnie zadowoleni z jakości szkół oraz ilości sklepów w każdej z miejscowości. Komunikacja miejska z Bielanami oraz Bemowem zapewnia szybki dojazd do metra i pozwala w krótkim czasie dostać się do każdej części Warszawy.

  W związku z tym, poszukując prestiżowej okolicy dla nieruchomości warto wziąć pod uwagę obszary w rejonie: Lasek, Izabelina, Truskawia, Lipkowa, Hornówka oraz Klaudyna.
  Izabelin

  Izabelin to miasto, w którym znajduje się siedziba gminy. Jest to również bardzo urokliwa miejscowość, w której możesz nabyć działki oraz domy. Cała okolica otoczona jest lasami ( Kampinoski Park Narodowy). Niezwykle ceniona okolica, w której mogą zamieszkać najbardziej wymagający klienci. Jeżeli w tej okolicy szukasz mieszkania to musisz poszukać go w Łomiankach, na Bielanach lub Bemowie.