Pomoc w uzyskaniu finansowania - Kredyty

Dbając o najważniejsze aspekty przeprowadzenia transakcji na rynku mieszkaniowym pomagamy Państwu w uzyskaniu środków na swój wymarzony dom. Kredyt to jeden z najważniejszych aspektów. W dzisiejszych czasach wiele osób jest zmuszonych do kupna mieszkania lub domu ze wsparciem z banku. Warto zaznaczyć, że oferty banków znacznie się od siebie różnią i najczęściej najkorzystniejsza oferta nie pochodzi z banku, w którym mamy konto.

W tym celu marka Wymarzony Kwadrat współpracuje z niezależnym ekspertem kredytowym - Aleksandrem Knapkiewiczem, który porówna dla Państwa oferty z większości największych na rynku banków. Masz umowę na czas nieokreślony czy prowadzisz działalność? Kupujesz z rynku pierwotnego czy wtórnego? Posiadasz duży czy mały wkład własny? To wszystko ma znaczenie przy wyborze banku, ponieważ możesz dużo zaoszczędzić.

 

Kredyt Hipoteczny

Podstawowy produkt przy kupnie mieszkania. Chcesz kupić dom lub mieszkanie? To właśnie tym kredytem będziesz mógł się wesprzeć.

Kredyt gotówkowy

Posiadasz duży wkład i nie chcesz obciążać swojego mieszkania wpisami w księdze wieczystej? Kredyt gotówkowy możesz przeznaczyć na dowolny cel. Warto pamiętać, że kwota kredytu będzie niższa niż w przypadku kredytu hipotecznego

Refinansowanie kredytu

A może posiadasz już kredyt i chcesz porównać oferty innych banków? Często warto przeanalizować, czy warunki innego kredytu jest bardziej opłacalna

Konsolidacja kredytów

Masz kilka kredytów i chcesz połączyć je w jeden korzystny? To dobry pomysł - oszczędność czasu i pieniędzy gwarantowana!

Kredyt firmowy

Specjalnie dla firm i inwestorów zajmujemy się również kredytami firmowymi, które pozwalają na zakup nieruchomości na firmę.

Inne produkty kredytowe

W swojej ofercie posiadamy również pożyczki hipoteczne, kredyty inwestycyjne i szereg innych produktów, które ułatwiają realizację transakcji

OD SPRAWDZENIA ZDOLNOŚCI DO PODPISANIA UMOWY KREDYTOWEJ

Aleksander skutecznie pomaga w całym procesie kredytowym ( od sprawdzenia zdolności kredytowej po złożenie wniosków i podpisanie umowy). Założeniem Wymarzonego Kwadratu jest kompleksowa pomoc, co oznacza, że w przypadku zakupu nieruchomości za kredyt zaproponujemy Państwu spotkaniem z Aleksandrem. Współpraca w zakresie doradztwa kredytowego jest całkowicie darmowa.

 

doradztwo kredytowe

DLACZEGO WARTO UZYSKAĆ KREDYT Z POŚREDNIKIEM KREDYTOWYM?

  • Kompleksowe wsparcie w uzyskaniu finansowania
  • Wybór najkorzystniejszej oferty
  • Pomoc w wyjaśnieniu wszystkich kosztów kredytu
  • Wsparcie przy kompletowaniu dokumentów i złożeniu wniosków
  • Dodatkowa para rąk, która wesprze na każdym etapie
  • Porównanie ofert z 13 banków
  • Oszczędność czasu: nie musisz chodzić do każdego banku
  • Pewność, że wszystko przebiegnie należycie
  • Wsparcie, za które nie poniesiesz żadnej opłaty
  • Dodatkowego profesjonalnego pośrednika

Paulina Kacperska

Ekspert kredytowy, który kompleksowo pomoże!

Chcesz umówić się na spotkanie? A może potrzebujesz porady kredytowej? We wszystkim pomoże nasz ekspert kredytowy. Możesz napisać do nas wiadomość na adres: kredyty@wymarzonykwadrat.pl lub odwiedź stronę KONTAKT