HOME STAGING

Kojarzysz Home Staging tylko z układaniem kwiatów i poduszek? Nic bardziej mylnego! To tylko „efekt końcowy” – stylizacja lokalu, która poprzedzona jest szeregiem czynności wpływających na zwiększenie estetyki i wzrost zainteresowania przedmiotową nieruchomością.

Home Staging to kompleksowe przygotowanie mieszkania do sprzedaży.

Wśród coraz większej liczby ogłoszeń osoby kupujące muszą dokonać selekcji przy wyborze mieszkania. Należy pamiętać, że na samym początku potencjalni nabywcy zwrócą uwagę na walory estetyczne danej nieruchomości, nie bez powodu mówi się, że „kupujemy oczami”.

Badania pokazują, że środki zainwestowane na home staging pozwalają na:
– Wzrost liczby zainteresowanych klientów
– Szybszą sprzedaż (czas sprzedaży nieruchomości skraca się około 40%)
– Większą wartość ( Wzrost ceny o około 10%)

Sprzedawałeś kiedyś samochód? Na pewno wiesz, że trzeba go umyć, polakierować itp.

Podobnie jest z nieruchomościami, należy odpowiednio przygotować  je do sprzedaży.

PRZED

PO

Co Państwo otrzymają?

W RAMACH USŁUGI

Wsparcie agenta nieruchomości
Raport o nieruchomości
Doradztwo home stagera
Sesja zdjęciowa
Aranżacja mieszkania
Sprzątanie
upiększanie mieszkania

Na sam początek

Po złożeniu zamówienia poddajemy Państwa nieruchomość dogłębnej analizie. Na naszym pierwszym spotkaniu otrzymają Państwo specjalny raport zawierający:

– analizę proponowanej ceny i ceny rynkowej;
– ocenę potencjału nieruchomości;
– informację o grupie docelowej, czyli potencjalnych kupujących;
– porady w zakresie sprzedaży lokalu.

Spotkanie w Państwa mieszkaniu/domu

W czasie spotkania opowiemy Państwu czym jest home staging i w jaki sposób może przyczynić się do zwiększenia atrakcyjności Państwa lokalu dla potencjalnego kupującego. Każde ze spotkań odbywa się z agentem nieruchomości i architektem. Przedstawimy Państwu konkretne działania, które można podjąć, aby zamieszczone ogłoszenie było konkurencyjne.

Po spotkaniu

Po spotkaniu przygotujemy dokładną kalkulację sugerowanych zmian. Zaproponowane przez nas rozwiązania będą dopasowane do Państwa budżetu. Otrzymacie Państwo również umowę w wersji elektronicznej.

Działamy i robimy Home Staging

Home Staging to dla nas 5 etapów:
– Odgracanie
– Wykonanie konkretnych prac
– Sprzątanie
– Stylizacja
– Sesja fotograficzna

Na każdym z tych etapów współpracujemy ze sprawdzonymi i doświadczonymi podmiotami. Nasi klienci otrzymują zniżki na usługi przechowywania i wiele innych.

OD CZEGO ZACZĄĆ?

Nasze działania rozpoczynamy od oceny inwestycji, jej potencjału oraz szansy sprzedaży, w związku z tym na początku prosimy o opisanie nieruchomości. Na tej podstawie przygotowujemy specjalny raport, który otrzymają Państwo na naszym pierwszym spotkaniu. Dodatkowo, podczas wizyty mają Państwo możliwość konsultacji z home stagerem. Warunkiem rozpoczęcia współpracy z nami jest opłata pierwszego spotkania w wysokości 300 złotych. W tej cenie otrzymują Państwo: gotowy raport o nieruchomości oraz  poradę home stagera podczas wizyty w Państwa nieruchomości.

CENA USŁUGI: 300 złotych brutto