Home staging – Co to?

Jesteśmy po targach Warsaw Home. Były to dla nas ciekawe chwile. Nawiązaliśmy nowe kontakty i dowiedzieliśmy się więcej na temat home stagingu. W dzisiejszym wpisie opisujemy home staging.

Home Staging

Dla wielu z Was pojęcie Home Stagingu jest nie znane. Co to takiego? Home staging jest aranżacją mieszkania w taki sposób, aby było ono przygotowane do sprzedaży.
Mieszkanie musi mieć charakter uniwersalny, aby potencjalni nabywcy dobrze się w nim czuli, a elementy mieszkania w żaden sposób ich nie przytłaczały.

Etapy działania

Właściwie od czego zaczyna się Home Staging? Czy to tylko ułożenie paru poduszek i kwiatów? Odpowiedź brzmi: NIE!
Ułożenie kwiatów to finalny efekt. Co dzieje się wcześniej?

Odgracanie
Pierwszy etap to faza wyrzucania zbędnych rzeczy. Może to zrobić każdy z Was. W praktyce nie jest to takie łątwe. Część z Was ma sentyment i nie chce wyrzucać książek albo rodzinnych pamiątek. Obecnie na rynku jest dużo firm, które przechowują rzeczy.

Aranżacja przestrzeni – Home Staging
W tym kroku pomoc home stagera jest niezbędna. To tutaj oceniamy potencjał mieszkania i określamy z klientem budżet, jakim dysponuje na home staging.

Wykonanie prac i ostateczna stylizacja
Przygotowanie mieszkania trwa dla home stagera najdłużej. Czasem może być to tylko malowanie ścian, a czasem kompleksowy remont. Po ukończeniu zamierzonych prac, przygotowuje się mieszkanie/dom w ostatecznej stylizacji.

Home Staging z Wymarzonym Kwadratem

Również z Wymarzonym Kwadratem możecie przygotować swoje mieszkanie do sprzedaży. Nasza usługa jest realizowana z ekspertem z zakresu nieruchomości oraz profesjonalnym architektem z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Taki duet pozwala Państwu na rozwianie wszelkich wątpliwości. Architekt opowie o wszystkich wykonywanych pracach i o budżecie projektu. Pośrednik sprawi, że oferta będzie dopasowana do potrzeb rynku.
Więcej na temat naszej usługi możecie przeczytać: TUTAJ

Home Staging – Czy wiecie co to jest?

Dodaj komentarz