Biuro nieruchomości z doświadczeniem

Wymarzony Kwadrat jest już z Wami kilka lat! W tym czasie wydarzyło się naprawdę dużo i dzisiaj chcemy podsumować to, co już się wydarzyło oraz to, co mamy w planach na najbliższe miesiące.

JAK TO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO?
Cała nasza przygoda na rynku nieruchomości rozpoczęła się od działalności na rynku pierwotnym. Na naszym profilu publikowaliśmy oferty nieruchomości od wielu różnych deweloperów. To przyciągnęło do nas wielu klientów, którzy byli zainteresowani zakupem na rynku pierwotnym. Oczywiście, dalej pomagamy i mamy swoich ulubionych deweloperów, których z przyjemnością Wam polecamy.

Z CZASEM RYNEK PIERWOTNY OKAZAŁ SIĘ NIEWYSTARCZAJĄCY …

Nasi klienci poszukujący swojego wymarzonego M potrzebowali również ofert z rynku wtórnego. Wdrożenie się na rynek wtórny stanowiło dla naszego biura nieruchomości wyzwanie ale również motor napędowy do dalszego rozwoju.

 • Dołączyliśmy do WSPON – Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami – w stowarzyszeniu razem z innymi pośrednikami tworzymy społeczność profesjonalnych agentów, aktywnie działających na rynku.
 • W ramach stowarzyszenia działa system MLS – wymiany ofert. To pozwala na zwiększenie współpracy w ramach warszawskiego rynku nieruchomości.
 • Nasi agenci to również licencjonowani pośrednicy.
 • Obecnie, nasze biuro nieruchomości działa na poleceniach od naszych zadowolonych klientów.

  NASZE PLANY ROZWOJU W NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI …

  Dalej chcemy rozwijać się jako lokalna agencja nieruchomości w Łomiankach i sprzedawać nieruchomości w tym obszarze. Planujemy również ekspansję i chcemy założyć drugą siedzibę Wymarzony Kwadrat na Bemowie, która będzie obsługiwała również Wolę, Ursus oraz miejscowości na zachód od Warszawy (np. Pruszków, Piastów itp.).

  W najbliższych miesiącach planujemy również wdrożyć współpracę z zagranicznymi biurami nieruchomości i oferować Państwu apartamenty w Hiszpanii, Portugalii, na Cyprze, w Dubaju oraz na Dominikanie. W tym celu będziemy również wdrażać nowy portal z nieruchomościami wakacyjnymi oraz inwestycyjnymi (również na terenie Polski).

  Planujemy również rozbudowanie naszej sieci pośredników, abyśmy mogli Państwu pomagać szybciej i skuteczniej.

  JESTEŚMY Z WAMI JUŻ PONAD 5 LAT

  Dodaj komentarz