DORADZTWO MIESZKANIOWE

✓ DORADZTWO MIESZKANIOWE

Wybór miejsca zamieszkania stanowi trudny wybór z uwagi na wiele ofert sprzedaży. Naszym zadaniem jest pomoc w znalezieniu odpowiedniego, dopasowanego do Państwa budżetu i atrakcyjnego pod kątem lokalizacji. Z nami znajdziesz swój wymarzony kwadrat!

DORADZTWO KREDYTOWE

✓ POŚREDNICTWO KREDYTOWE

Po lub przed wyborem odpowiedniego mieszkania pomagamy w jego sfinansowaniu. Określamy potencjalną zdolność kredytową i  budżet na mieszkanie. Doradzamy również naszym klientom, jakie kroki powinni poczynić w celu otrzymania kredytu.

PROJEKTOWANIE I WYKOŃCZENIE

✓ PROJEKTOWANIE I WYKOŃCZENIE

Współpracujemy z wieloma architektami, ekipami budowlanymi, elektrykami i wieloma specjalistami od wykończenia. Działamy tylko z profesjonalnymi i rzetelnymi firmami, które są stale poddawane ocenie naszych klientów. Sprawia to, że cechują się one wysoką jakością.

ODBIORY TECHNICZNE

✓ ODBIORY TECHNICZNE

Chcesz, aby Twoje mieszkanie zostało sprawdzone przed odebraniem kluczy? Nie wiesz, co można sprawdzić. Nasz specjalista się tym zajmie i sprawdzi wszystkie szczegóły, które są istotne. Zadbamy o to, aby podpisywali Państwo protokołu odbioru z pełnym przekonaniem.

HOME STAGING

✓ HOME STAGING

Zajmujemy się również home stagingiem, co pozwala na szybszą, lepszą i skuteczniejszą sprzedaż Państwa nieruchomości. Przy realizacji tej usługi działamy z architektem i doradcą mieszkaniowym, aby określić potencjalnego nabywcę oraz dobrze zaaranżować przestrzeń.

PRZEPROWADZKI

✓ PRZEPROWADZKI

Nasz zespół pomoże Państwu w przeprowadzce do nowego mieszkania. Zniesiemy i wniesiemy dla Państwa odpowiednie meble i rzeczy. Posiadamy samochód dostawczy, który pomoże zabrać Państwu wszystkie rzeczy w 1 lub 2 kursach.